Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

,,Klaipėda, Klaipėdos, Klaipėdai...770"

2022 m. birželio 14 dieną Klaipėdos piliavietės Rytinėje kurtinos salėje įvyko jaukus, klausytojų širdis palietęs renginys, skirtas Klaipėdos mieto 770 metų įkūrimo jubiliejui paminėti.

Šiame bendruomenių renginyje miesto socialiniai pedagogai pristatė mokyklų paruoštą bendrą kūrybinį projektą "Klaipėda, Klaipėdos, Klaipėdai...770".

Mokiai buvo kviečiami prisidėti prie šios gražios iniciatyvos ir drauge išreikšti meilę ir pagarbą savo miestui. Mokiniai kūrė eiles, padėkos žodžius gimtajam miestui - Klaipėdai. Mokinių darbai (eilės, palinkėjimai, piešiniai ir fotografijos) buvo sudėti į vieną bendrą metraštį, kuris buvo pristatytas renginio svečiams ir įteiktas Gerbiamam Klaipėdos miesto merui Vytautui Grubliauskui. Šilčiausia padėka ir dovana nuo mūsų!

Dėkojame gimnazijos mokytojoms: Loretai Baukienei, Vilijai Sabutienei, Violetai Paukštienei prisidėjusioms prie šios iniciatyvos. Dėkojame moksleivėms: Milanai Mockutei (6a), Barborai Tallat-Kelpšaitei (9a) ir visiems dalyvavusiems už kūrybingumą, eiles, mintis skirtas mylimam miestui - Klaipėdai.

Ačiū tariame muzikos mokytojoms: Gabrielei Bajorūnienei, Astai Žiobakaitei Rajevskajai ir, žinoma, šauniajai atlikėjai Danielei Anoškinaitei (3a), kurios renginį nuspalvino jaukiu skambesiu.

 

Socialinė pedagogė Eglė Alsienė