Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Įspūdžiai iš tarptautinio jaunųjų pianistų konkurso

Štai ir dar vienas laimėjimas į gausią balsiukų konkursų laureatų puokštę, kurį ką tik parsivežė mūsų jaunoji pianistė, 4a klasės mokinė Evelina Lidžiūtė iš lapkričio 25 d. Panevėžio V.Mikalausko menų gimnazijoje vykusio III tarptautinio jaunųjų pianistų konkurso! Evelinai teko pasivaržyti su nemaža grupe jaunųjų atlikėjų, kurių ne vienas jau yra sukaupęs įspūdingą koncertinę-konkursinę patirtį! Tai ne tik panevėžiečiai, bet ir atvykę iš Latvijos, iš Kauno, Vilniaus, Šilutės ir kitų miestų ir miestelių. Evelinai tai pirmasis tarptautinis konkursas, kuriame teko rimtas išbandymas - suspėti pasiruošti vos per kelis mėnesius, o tada dar pademonstruoti ir ištvermę, daug valandų praleidus kelionėje, sėkmingai pasirodžius ir vėl skubant atgal, mat, lapkričio 27 d. Klaipėdoje jau laukia pasirodymas kamerinės muzikos festivalio ,,Gaudeat musica” II-me koncerte.
Sveikiname su laimėta III-ja vieta Eveliną Lidžiūtę ir jos mokytoją Rasą Riepšienę!