Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Antrasis Dressember sezonas

Prasideda antrasis Dressember sezonas Balsinėje, o pasaulyje jau ir švenčiantis 10metį! Per šią iniciatyvą, kurios metu kasdien dėvime sukneles arba kaklaraiščius, skleidžiame supratimą apie žmonių moderniąją vergystę bei išnaudojimą, kaip tyliai mes visi prie to prisidedame ir kaip tai galime sustabdyti. Bendradarbiaudamos drauge su LCC tarptautiniu universitetu, 11tos klasės merginos Kornelija, Urtė ir Rašelė drauge su mokytoja Šarūne suorganizavo įvadinę paskaitą apie žmonių išnaudojimą 9-12 klasių moksleiviams mokykloje. Moksleivės taip pat prisidėjo prie kick-off renginio organizavimo LCC. Visą gruodžio mėnesį kviečiame nešioti sukneles/kaklaraiščius, taip skleidžiant sąmoningumą apie šiandieninę vergystę visame pasaulyje. Penktadieniais kviesime įsiamžinti prie foto sienelės 37kabinete.