Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

„Knygų ekspertų kovos“

Didžiuojamės Eduardo Balsio menų gimnazijos mokiniais – knygų ekspertais! Net trys moksleivių komandos kovo mėnesį puikiai pasirodė Klaipėdos miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 10 klasių mokinių projekte – konkurse ,,Knygų ekspertų kovos“. Ruošdamiesi projektui mokiniai perskaitė po tris grožinės literatūros knygas ir kaip ekspertai paruošė jų reklamas. O konkurso metu ne tik dalyvavo protmūšyje, bet ir sėdėjo ,,Rašytojo kėdėje“, atpažino ir interpretavo daiktus, pabirusius iš knygų, netgi kūrė interviu renginiuose dalyvavusioms rašytojoms Ilonai Ežerinytei ir Sondrai Simanai.

Džiaugiamės, kad 5 – 6 klasių mokinių komanda – Emilija Budrikytė, Petras Džervus, Aronas Ruminas, Gabija Karsokaitė, Tėja Valantinaitė – konkurse iškovojo ,,Siužeto sprinterių“ nominaciją. 7 – 8 klasių moksleivės – Patricija Soldatkina, Ieva Kavaliauskaitė, Urtė Vaitkutė, Vaiva Čėsnaitė ir Kotryna Rudė –pelnė ,,Reklamos vizionierių“ vardą. O aukščiausius įvertinimus gavo 9 – 10 klasių komanda – Vakarė Auškalnytė, Kamilė Jasiūnaitė, Jorė Šukytė, Indraja Šimkūnaitė, Gerda Kveragaitė - ,,Knygų ekspertų“ kovoje laimėjo II vietą ir ,,Siužeto sprinterių“ nominaciją.

Konkursui mokinius įkvėpė gimnazijos lituanistės.