Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Gimnazijos mokytojos tobulino anglų kalbos įgūdžius LAKMA ir British Council kursuose

Pradedant kalbėti kita kalba atsidaro durys į kitą pasaulį, šiek tiek kitokį, šiek tiek nepažintą ir labai labai įdomų. Kalbos mokymasis tarsi kelionė į nepažįstamą šalį, kurioje kitokie gyventojai, kitokios tradicijos, kitoks maistas ir kitokios gatvės.

Nuo 2022 m. spalio mėnesio vykdomas projektas „Anglų kalba ir medijų raštingumas profesiniam tobulėjimui“ ("English Through Media Literacy"), skirtas mokytojams mokytis anglų kalbos, integruojant medijų raštingumą. Jį inicijavo ir organizavo British Council Lithuania ir  LAKMA (Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija).Kursus organizavo Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija LAKMA, projekto partnerė ‑ Britų taryba Lietuvoje. Kursuose, vykstančiuose iki gegužės mėn. pabaigos, dalyviai turėjo galimybę klausytis įvairių lektorių pranešimų, gilinti ne tik anglų kalbos, bet ir medijų raštingumo įgūdžius. Į šį projektą pateko 2  mūsų gimnazijos mokytojos :  pavaduotoja ugdymui Raimonda Garšvaitė ir pradinių klasių mokytoja Rasa Bivainienė.  

Pirmiausia tai buvo geras laikas, aukšto lygio kursai, patraukli mokymosi medžiaga ir forma, smagūs bendraklasiai, Mokytojos Vida Juškienė  ir   Gintarė Baltrūnienė.  skatino kalbėti  diskutuoti angliškai įvairiomis gyvenimo temomis,  išmokti naujų žodžių frazių .

Thank you for teaching  new english words, phrases, as well as time forms. It has greatly expanded our  english vocabulary.