Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Šventinis renginys

Gegužės 12-osios popietę Eduardo Balsio menų gimnazija dabinosi jaukiomis šypsenomis, apsikabinimais, prisiminimais – į šventinį renginį, skirtą mokyklos 40-mečiui, rinkosi jos mokytojai ir darbuotojai, buvę ir dabartiniai kolegos. Iškilmingo renginio metu buvo prisiminti ir pagerbti Anapilin iškeliavę kolegos, priimtos padėkos ir muzikinės dovanos nuo gimnazijos absolventų: Teklės Baroti, Tado Girininko, Dovilės Kazonaitės, Gusto Leskausko, Vladimiro Tarasovo. Jų ir kitų absolventų, atsiuntusių filmuotus pagarbos ir šilumos kupinus sveikinimus, meilė mokyklai bei jos darbuotojams yra vertingiausia dovana gimnazijai, jos gyvybingumo ir klestėjimo pagrindas. Tad dar kartą – su gimtadieniu, gimnazijos bendruomene!

 

Už nuotraukas dėkojame gimnazijos absolventei Agnei Mieliauskienei.