Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Absolventės paroda

Labai gera stebėti, kai mokiniai, įgiję pirmąsias dailės pamokas gimnazijoje, pasirenka tolesnio savęs pažinimo, tobulėjimo ir menininko kelią. Prieš keletą metų Augustė Lubickaitė tapė savo baigiamąjį kūrybinį dailės brandos darbą Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje, (darbo vadovas – tapytojas Virginijus Viningas), o šiandien ji jau Anglijos Portsmuto universiteto absolventė, su pagyrimu baigusi kompiuterinių žaidimų dizainerio specialybę, suplanavusi savo profesinę ir kūrybinę veiklą Japonijoje, į kurią netrukus išvyks.

Sausio 23 –osios vakarą Augustė pakvietė į savo tapybos darbų parodos ,,Elegantiškas katarsis“ atidarymą, kur mus pasitiko gyvai atliekama puiki muzika ir Augustės abstrakčios improvizacijos ant drobės, kuriose ji intuityviai atskleidžia savo emocijas ir  meditacijas.  Meistriški daugiasluoksniai skaidrių dažų potėpiai ant drobės perteikia eksperimentavimo ir mėgavimosi kūrybiniu procesu jausmą, į kurį įtraukia ir mus – žiūrovus.

Sveikiname Augustę su pirmąja autorine paroda! Džiaugiamės kartu, didžiuojamės ir linkime kūrybinės sėkmės.

Direktoriaus pavaduotoja meniniam ugdymui Jūratė Kavaliauskienė