Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Konkursas "Lietuva - NATO narė jau 20 metų!

Gražus Gimtadienis: Lietuva NATO narė jau 20 metų !

Ta proga surengtame piešinių konkurse dalyvavo ir 7,8,10 klasių mokiniai iš E.Balsio menų gimnazijos. Juos paruošė mokytojai: F.Pinkevičienė, L.Žulpienė, R.Steponienėnė, V.Viningas. Klaipėdos Karininkų Ramovėje 2024-03-28 vyko piešinių parodos pristatymas ir apdovanojimai. Šventiška nuotaika, pakili muzika, viktorina apie NATO, piešinių autorių pasisakymai ir Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų, Sausumos ir Specialiųjų pajėgų, Kovinių narų, Karo policijos atstovų komentarai apie piešinius ir daug daug dovanų konkurso nugalėtojams.

Renginį vainikavo padėkos ir didelis tortas su NATO simbolika, Taigi, Mes saugūs !

KKKC (Parodų rūmai) 03.29 d., 17 val.: Fotografijų paroda: „Lietuvos Karinės jūrų pajėgos – NATO – 20 metų kartu!“

 

Nuotraukose: Benas Dzimidas 8kl., Simona Žuromskaitė 8 kl. mokytoja ,Loreta Žulpienė ir  buvęs Balsiukas - LT Karinių Jūrų pajėgų CPO Audrius Vitkauskas.