Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Investicinis projektas

Atlikti darbai: Įėjimo laiptų ir centrinio rizalito tinkuotų paviršių tinko tvarkyba, dalinai sanuojant, susiuvant įtrūkimus, atstatant dekoratyvinius turėklų elementus ir nudažant; Įėjimo laiptų granitinių pakopų permontavimas, sutvarkant maršų ir aikštelių pagrindus, dalinai panaudojant naujas pakopas, vietoje sugadintų ir įrengiant granitines grindjuostes; Centrinio rizalito angų užsandarinimas, sumontuojant langus ir įėjimo duris; Vidinio tambūro panaikinimas, sutvarkant sienų tinką ir grindis; Rūsio patalpos po įėjimo laiptais sienų tinko restauravimas, lubų tvarkyba; Rūsio patalpos po įėjimo laiptais grindų sutvarkymas; Projekto tvarkybos darbams parengimas. Darbus atliko UAB „Pamario restauratorius“ pradžia 2017-06-28 pabaiga 2017-12-31.