Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Fortepijoninės muzikos festivalis „ŠOKANČIOS RANKOS“

Maloniai kviečiame į  pavasarėjančią Klaipėdą!

2020m. balandžio 3-4d. Klaipėdos Eduardo Balsio menų Gimnazijoje vyks Respublikinis  fortepijoninės muzikos festivalis „ŠOKANČIOS RANKOS“. Tai ne konkursas, o mokinių, besimokančių fortepijoninio meno įvairiose Lietuvos muzikinio ugdymo mokyklose, susitikimas, smagus pabendravimas, senos-naujos pažintys  ir įstabiausi šokių ritmai išgaunami fortepijono klavišais.

Šis festivalis jau IV-asis. I-ajame 2017m.  skambėjo šokiai tinkantys dvaro pokyliui, nes mūsų namai- Gedminų dvaras, vis gyvas ir kuriantis, II-asis 2018m. kvietė pianistus švęsti Lietuvos valstybingumo 100-metį „ 100 šokančių rankų Lietuvos 100-mečiui“. III-asis 2019m. „Šokančios Baltijos rankos“ buvo skirtas Baltijos kelio 30-mečiui ir kompozitoriaus E.Balsio 100-osioms gimimo metinėms. Tad ir šiųmetinis IV-asis festivalis kviečia jaunuosius pianistus, skambinančius įvairiausių  stilių šokinio charakterio muziką, ir jų mokytojus atvykti pas mus į „Šokančias rankas“ ir teatralizuotuose koncertuose paklausyti muzikinių istorijų ir susikurti šventę  sau ir drauge mums visiems. Lauksime ir džiaugsimės kartu.

Reportažą iš 2019 m festivalio galite pamatyti atsivertę nuorodą

Kiekvienas, norintis atminimui įsigyti profesionaliai nufilmuotą savo pasirodymo video medžiagą, galės kreiptis į  Music Visions Studio s.serzuk@gmail.com

Festivalio nuostatai

Anketa