Netradicinio ugdymo diena – vienoliktokų įspūdžia

Spalio 14-ąją, ketvirtadienį, mūsų gimnazijos vienuoliktokai išvyko į Vilnių – išdrįso pabėgti toliau, nei bet kuri kita klasė šią netradicinio ugdymo dieną. Po ilgos kelionės autobusu jų laukė pasivaikščiojimas po sostinę su gide, tema – įvairių kultūrų ir tautų atspindžiai Vilniaus miesto architektūroje bei istorijoje. Buvo apvaikščiotos ir garsiausios sostinės vietos, kaip senamiestis, menininkų numylėtas Užupis, garsiosios Vilniaus bažnyčios, ir nežinomi skverai, sužinota įdomių istorijų apie girdėtas ir negirdėtas įvairių tautybių asmenybes, kurių įtaka yra matoma šių dienų Vilniuje. Po šios ekskursijos po sostinę, neleidusios vienuoliktokams nuobodžiauti, buvo aplankytas MO muziejus, nestokojantis gerų atsiliepimų ir nuolatos stebinantis lankytojus savo modernaus meno parodomis. Fotografijų paroda ,,Permainų šventė“ su virtualiu gidu tikrai sužavėjo visus ir duotos valandos laiko daugumai neužteko. Per laisvą laiką mokiniai patys sau susigalvojo veiklų, tačiau kiekvienas grįžo namo su tikrai puikiais įspūdžiais ir prisiminimais, dėkingi savo auklėtojoms N. Šilerienei ir D. Gedvilienei už taip puikiai suplanuotą dieną.