Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Gera daryti gera

Kovo mėnesio pradžioje vyko dvi gražios ir jautrios akcijos.

Tikybos mokytoja Virginija Balsytė- Jackuvienė, pakvietė gimnazijos mokinius sudalyvauti akcijojose "Velykos batų dėžutėje" ir "Vilties varpai".

Nuoširdžiai dėkojame tiems, kurie prisidėjo. Buvo suruošta ne viena dėžutė. Vaikai kartu su tėvėliais į dėžutes sudėjo daug meilės. Pravėrus dėžutę buvo galima matyti ir saldumynų, ir pieštukų, ir žaisliukų, iršiltų vilnonių kojinių. Jos buvo skirtos Ukrainoje, karo zonoje eantiems berniukams ir mergaitėms, kūdikiams, vaikams, paaugliams. Keleta dėžučių buvo skirtos net kariams. Tikime, kad šios dėžutės- dovanos pradžiugins ne vieną širdį.

215 "Vilties varpų" iškeliavo kovojantiems Ukrainos kariams. Tai mūsų gimnazijos vaikų piešiniai, kuriuos kariai įsideda į neperšaunamą liemenę, kaip moralinio palaikymo ženklą. Gera daryti gera.