Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Absolventės paroda

 

Kristina Ališauskaitė gimtajame mieste, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Parodų rūmuose atidarė savo tapybos parodą ,,Vandens veidas”. Kristina baigė tapybos magistro studijas Vilniaus dailės akademijoje, tačiau pamėgo tapyti dar mokydamasi E.Balsio menų gimnazijoje. Džiaugiasi širdis matant, kai patyrę pirmą kūrybos džiaugsmą menų gimnazijoje, jauni žmonės renkasi dailininko gyvenimo kelią, tampa ryškiais kūrėjais Lietuvoje, pripažintais ir pasaulyje. Didžiuojamės, kad Kristina pirmoji ir vienintelė iš Lietuvos menininkų įtraukta į leidyklos „Thames & Hudson“ knygą „100 Painters of Tomorrow“ – perspektyviausių šiuo metu kuriančių pasaulio tapytojų šimtuką. Ji daugelio tarptautinių konkursų ir parodų dalyvė, Baltijos šalių konkurso „Jaunojo tapytojo“ prizo laureatė, keliaujanti ir kurianti įvairiose tarptautinėse rezidencijose - Prancūzijoje, Vokietijoje ir kt., jos kūriniai įtraukti į  „Lewben Art Foundation“, „Akzo Nobel “, Royal Family Collection of Abu Dhabi kolekcijas. 

Šioje parodoje eksponuojamose Kristinos didelėse drobėse gaivališkai trykšta vandens fontanai, bet kūrinių koncepcijoje glūdi ne tik apmąstymai apie vandenį.  Jos tapyba apie tikrovę, kurią Kristina regi ir parodo mums kaip vandenį.

Džiaugiamės puikia Kristinos paroda ir linkime sėkmės bei kūrybos džiaugsmo!

Paroda ,,Vandens veidas” KKKC Parodų rūmuose vyks nuo kovo 28 iki balandžio 28 d.

Direktoriaus pavaduotoja meniniam ugdymui Jūratė Kavaliauskienė