Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

„Dalyvaujamasis biudžetas mūsų mokykloje“

„Dalyvaujamojo biudžeto“ iniciatyva jau pasiekė paskutinįjį – idėjos įgyvendinimo – etapą. Džiaugiamės atsakingu moksleivių požiūriu ir aktyviu dalyvavimu – konsultacinė grupė sulaukė daugiau nei dešimties 2000 eurų panaudojimo bendruomenės tikslams idėjų, iš jų paraiškoms paruošti atrinko 6. Balsavimo etapą pasiekė trys: lauko pavėsinė su suoliukais (pateikė 5a kl. mokiniai), lauko suoliukai ir šiukšliadėžės (pateikė 9a kl. mokiniai) ir garso įrašų studijos įranga (pateikė 11 kl. mokiniai). Gegužės 6 d. vykusio renginio metu šios idėjos buvo išradingai pristatytos, mokiniai diskutavo, balsavo ir išrinko nugalėtoją – įrangos garso įrašų studijai pirkimą. Sveikiname laimėjusios idėjos autores – Moniką Kavaliauskaitę, Austėją Šikšniūtę, Elą Kaun ir Beatričę Samavičiūtę.

Iniciatyva „Dalyvaujamasis biudžetas mūsų mokykloje“ įgyvendinama kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir „Transparency International“ Lietuvos skyriumi (TILS).