Fortepijoninės muzikos festivalis „ŠOKANČIOS RANKOS“

"Music Visions Studio" reportažas

Skaityti daugiau

Erasmus+ tarptautinio projekto partnerių susitikimas Italijoje

2019 12 07-14 Mūsų gimnazijos pradinių klasių  mokiniai Urtė Vaitkutė, Milda Jašinaitė,  Urtė Kasmauskytė, Adelė Vozgirdaitė, Elzė Lukšaitė  ir mokytojos Dalia Palkuvienė ir Rasa Bivainienė dalyvavo Erasmus+mokyklų mainų projekto „Kultūriniai mainai, pagarba ir bendradarbiavimas“  veiklose Italijoje.Tarptautinio projekto partneriai iš Lietuvos, Rumunijos, Turkijos, Portugalijos, Italijos susitiko Vasto  mieste,  mokykloje ,,Scuola Primaria G.Spataro".

Skaityti daugiau

ERASMUS+ KA101(School education staff mobility)

2019 m. spalio - 2020 m. rugsėjo mėn. mūsų gimnazijos atstovai vykdo ERASMUS+ KA101(School education staff mobility) finansuojamą projektą ,,Inovatyvių metodų taikymas mokymo procese dirbant su specialių poreikių turinčiais mokiniais - IMAM."

Projekto tikslai:

1. Susipažinti su inkliuziniais metodais, dirbant su specialiųjų poreikių vaikais, metodų taikymu praktikoje
  2. Suprasti funkcionalumo sąvoką bei jo skatinimo paradigmą ir modelius;
  3. Analizuoti ir reflektuoti įvairius inkliuzinio mokymo modelius bei jų atitikimą ir pritaikymą prie gimnazijos mokymo planų;
  4. Keistis gerąja patirtimi su kitais mokytojais iš Ispanijos;
  5. Įgyti patyriminio mokymo įgūdžių lankant vietinę mokyklą, gerinti pedagogų kultūrinę patirtį ir užsienio kalbų žinias.
Skaityti daugiau

Tarptautinis fortepijoninės muzikos festivalis "Šokančios Baltijos rankos" 2019 04 12 -13

Dalyvio anketa

Festivalio nuostatai

Investicinis projektas

Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos Gedminų dvaro rizalito ir pusrūsio po juo avarinės būklės likvidavimas.