Startuoja ESF projektas „Mąstymo kovos" 2018 02 19

ESF projektas „Mąstymo kovos"

Projekto aprašymas

Skaityti daugiau

Tarptautinis fortepijoninės muzikos festivalis "Šimtas šokančių rankų - Lietuvos atkūrimo šimtmečiui" 2018 04 27

Dalyvio anketa

Festivalio nuostatai

Žibintų šviesa Gedminų dvare

Tai 3-asis tęstinio kultūros projekto „Gedminų dvaras – gyvas ir kuriantis" renginys.
Pagrindinis renginio tikslas – puoselėti Klaipėdos krašto tradicijas, suburiant jaunąją klaipėdiečių kartą švęsti senąsias šventes, jas interpretuojant, suteikiant naujų matymų.

Skaityti daugiau

Muzikinis projektas ,,Džiazuojantis trio"

Muzikinis projektas ,,Džiazuojantis trio", dalinai finansuojamas iš Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto (2016-04-29), vyko Tarptautinės džiazo dienos išvakarėse. Jis buvo skirtas trijų Pabaltijo šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – jaunimo kultūriniams ryšims stiprinti, reprezentuoti mūsų miestą ir paįvairinti jo kultūrinį gyvenimą, ypač pietinėje jo dalyje, aktyvinti ir solidarizuoti mokyklos ir mikrorajono bendruomenę, ugdyti jaunuosius džiazo atlikėjus ir suteikti jiems galimybę įgyti koncertinės patirties. Projekto rėmėjos Šernų girininkijos dėka gimnazijos parke pasodinti ąžuoliukai, skirti trims Pabaltijo respublikoms.

Skaityti daugiau

Gedminų dvaras: gyvas ir kuriantis

Eduardo Balsio menų gimnazija 2015 balandžio - gruodžio mėn. vykdo Kultūros projektą "Gedminų dvaras: gyvas ir kuriantis", kuris yra dalinai finansuojamas iš Klaipėdos savivaldybės biudžeto lėšų. Projekto tikslas – pristatyti Gedminų dvarą kaip istorinį Klaipėdos krašto objektą ir kaip aktyvią kultūrinę ir kūrybinę erdvę pietinėje Klaipėdos dalyje. Projekto metu gimnazijos bendruomenė jau kvietė artimiausius kaimynus (aplinkinio rajono gyventojus, kaimyninių mokyklų mokinius) tapti dalyviais, klausytojais ir stebėtojais įvairiuose renginiuose. Vyko paskaitų ciklas apie dvaro istorinę praeitį, „Meno diena parke" – kūrybinės dirbtuvėlės, meno turgelis, pasivažinėjimas karieta, vakaro koncertas. Kalėdiniu laikotarpiu kviesime į muzikinį spektaklį "Senojo dvaro istorijos". Jame išvysite mūsų mokinių, kūrybinio rašymo metu gimusias istorijas, kurias režisuoja ir muziką kuria Nijolė Sinkevičiūtė ir Klaipėdos Jaunimo teatro aktoriai,o personažus kurs mūsų gimnazijos moksleiviai.